Технології

У Twitter з’явиться довгоочікувана функція соціальних мереж

Twitter

Незабаром після входження Ілона Маска до ради директорів Twitter соціальна мережа повідомила користувачів про запуск нової функції.

Йдеться про можливість редагування постів, прохання про запровадження якого розробники неодноразово ігнорували. Цікаво, що незадовго до відповідного оголошення «народне» голосування на тему впровадження такої опції амбітний мільярдер провів у своєму блозі.

Twitter

За заявою представників соціальної мережі, відповідна функція незабаром буде запущена в тестовому режимі для користувачів, які оформили платну передплату Twitter Blue. Вони також наголосили, що рішення було ухвалено не за результатами опитування. Раніше провідний спеціаліст з продуктів Twitter у відповідь на питання про появу редагування постів заявляв, що це не входить до списку пріоритетів компанії.

Читайте також:  У Windows 11 прибрали корисну функцію панелі завдань

Вчора стало відомо, що глава SpaceX і Tesla, який нещодавно придбав 9,2% акцій Twitter, увійде до складу ради директорів компанії. Сам Ілон Маск свою нову посаду публічно ще не коментував. Наразі на публічний акаунт бізнесмена підписано 80,7 мільйона людей.