Технології

Користувачі Xiaomi обрали “народний” смартфон. Моделі вже п’ять років

Xiaomi

Засновник Xiaomi Лей Цзюнь провів опитування серед користувачів Weibo, запропонувавши їм назвати модель смартфона компанії, яка найбільше сподобалася їм. Незважаючи на значний послужний список бренду, лідером «народного» голосування виявився гаджет, представлений ще у 2017 році.

Фаворитом спільноти з великим відривом став Xiaomi Mi6, який набрав 21 тисячу голосів, – це майже половина всіх опитаних. Апарат свого часу став першим флагманом компанії з подвійною задньою камерою, і останнім фірмовим смартфоном з дисплеєм 16:9 та широкими рамками.

Базова версія моделі з 5,15-дюймовою матрицею випускалася в тонкому та легкому корпусі, альтернативний варіант оснащувався керамічною задньою кришкою.

Читайте також:  Названі найпопулярніші версії Android

Xiaomi

Xiaomi Mi6 також увійшов до списку трьох улюблених моделей засновника компанії поряд з Mi Mix 2 і Mi 10 Pro. Цим смартфоном, за даними на 2021 рік, досі користуються понад 2 мільйони людей. Через його популярність у 2020-му компанія навіть подумувала заново запустити виробництво цієї моделі з безрамковим дизайном, але пізніше відмовилася від цієї ідеї.