Технології

Samsung може перекласти свої флагмани на SoC MediaTek

MediaTek

Компанія Samsung може почати оснащувати свої топові смартфони процесорами MediaTek. Можливо, таке рішення пов’язане з тим, що нові процесори MediaTek за продуктивністю займають друге місце, а перше Apple A15. За даними звіту ресурсу Business Korea, до випуску вже готуються два апарати на новому процесорі.

Вибір MediaTek може дати корейському гіганту конкурентну перевагу над іншими виробниками в ціноутворенні, що теоретично здатне знизити і частку чіпсетів Exynos. За інформацією Strategy Analytics, торік частка ринку MediaTek у категорії чіпсетів для смартфонів становила 26,3%, а Qualcomm — 37,7%.

MediaTek регулярно привертала увагу своїми пропозиціями низького та середнього цінового діапазону, що дозволяло виробникам техніки знижувати підсумкову вартість смартфонів. А з появою Dimensity 9000 тайванська компанія вже може скласти конкуренцію топовим Snapdragon 8 Gen 1 та Exynos 2200.

Читайте також:  Розбірка Apple Studio Display від iFixit: майже як iMac [ВІДЕО]

За інформацією, оприлюдненою Business Korea, майбутні смартфони Galaxy S22 FE та Galaxy S23 представлять у другій половині 2022 року, і обидва апарати можуть вийти на чіпсетах MediaTek. Також у новому звіті йдеться про дорожчі Galaxy S23 Plus та Galaxy S23 Ultra, які можуть отримати ще не анонсований MediaTek Dimensity 1000.