Криптовалюти

Топ-менеджер криптобіржі Luno назвав розумну ціну біткоїну

Bitcoin

До кінця 2020 року ціна біткоїну повинна досягти $15-16 000, про це в ефірі телеканалу CNBC заявив Віджай Айяр, який очолює підрозділ з розвитку бізнесу на криптобіржі Luno. На його думку, більшість трейдерів вважає відновлення ралі BTC початком нового довгострокового тренду.

Нагадаємо, біткоїн почав зміцнюватися ще в перші дні січня. Інвестиції в криптовалюту різко зросли на тлі загострення міжнародної обстановки у зв’язку з ліквідацією іранського генерала Солеймані.

Паралельно з біткоїном в ціні росло також золото, тройська унція цього металу перевищила $1600. Кореляція цін на золото і BTC в цей період досягла максимальної позначки за останні чотири роки. Друга фаза зміцнення біткоїну почалася на цьому тижні, монета зараз впритул наблизилася до $9000.

Читайте також:  Facebook відроджує криптовалюту Libra

Віджай Айяр підкреслив, що нинішнє зростання криптовалюти знову спровокує приплив маси інвесторів, який ми спостерігали в кінці 2017 року. Ближче до травня число гравців, що вклалися в BTC, досягне максимуму. Він також вважає, що розумною ціною монети будуть $15 000 або $16 000.

Саме в таких межах біткоїн буде коливатися в кінці поточного року, спрогнозував топ-менеджер Luno.