Авто

Nissan допоможе у розробці місяцехода для NASA

Nissan

Nissan спільно з компаніями Sierra Space і Teledyne Brown Engineering працюватиме над створенням місячного автомобіля LTV (Lunar Terrain Vehicle), який у нагоді стане в нагоді для місій космічного агентства NASA. Як повідомляє Carscoops, північноамериканський підрозділ Nissan поділиться виробничими потужностями, а також напрацюваннями в галузі автономних систем управління та «розумних» помічників для самоврядного посадкового модуля.

Проект дозволить Nissan поділитися технологіями з космічною галуззю, отримавши певний досвід натомість, сказав директор лабораторії Alliance Innovation Laboratory Nissan у Каліфорнії Маартен Серхуїс. Нові умови дозволять краще вивчити можливості автономних систем, дистанційного керування, а також систем керування живленням та людино-машинного інтерфейсу. Всі ці знання, отримані на Місяці, можна буде застосувати на звичайних автомобілях.

Читайте також:  Toyota виплатить власникам позашляховиків понад мільярд доларів

Що стосується партнерів Nissan, то обидві фірми далеко не новачки у будівництві космічних апаратів. Так, Teledyne створила перший прототип місяцехода ще у 1960-х роках та понад 40 років співпрацювала з NASA. Teledyne візьме на себе основне проектування, виробництво, роботу над програмами та системою живлення.

Sierra Space створить програмне забезпечення для польоту, а також відповідатиме за зв’язок, наведення та навігацію. До розробки конструкції шасі та підвіски залучать третю сторону – компанію Textron, що випускає снігоходи та всюдиходи під брендом Arctic Cat.

“Разом ми створимо міцний, універсальний та інтуїтивний в управлінні місяцемобіль, який підтримає майбутнє освоєння космосу”, – сказав глава Teledyne Скотт Холл.

Читайте також:  BMW почала робити фарбу з відходів

Паралельно до нової місії на Місяць готується Японська агенція аерокосмічних досліджень (JAXA). Воно збирається відправити на супутник справжнього робота-трансформера, який при примісі перетвориться зі сфери на крихітний всюдихід. Цікаво, що у його розробці брав участь TakaraTomy – виробник іграшок із мультсеріалу «Трансформери».

Джерело: Carscoops