Технології

Microsoft анонсувала нові функції Windows 11 [ВІДЕО]

Windows 11

Про нововведення, що готуються, компанія розповіла у своєму офіційному блозі. Крім різних системних функцій, зміни чекають і звичний “Провідник”, який запозичить деякі можливості браузерів для зручності роботи з файлами на ПК.

У переробленому «Провіднику», згідно з презентаційним роликом, з’явиться можливість закріплення файлів через контекстне меню та створення вкладок за аналогією з браузером для швидкого пошуку потрібних папок. Компанія також додала у файловий менеджер макети Touch Snap, щоб спростити швидке розміщення програм на пристроях із сенсорним екраном.

«Прокачали» розробники та безпеку ОС, додавши у Windows 11 інструменти Microsoft Defender SmartScreen та Smart App Control. Перший запобігає крадіжці даних користувача (наприклад, логіну та паролю облікового запису) при спробі введення у вікні шкідливої ​​програми або фішингового сайту. Другий – забезпечить запуск на ПК лише довірених програм, аналізуючи їх за допомогою ІІ-алгоритму та перевірки підпису коду.

Читайте також:  Батарея Xiaomi 12 провалила тести DxOMark

Компанія також заявила, що планує додати більше функцій у процесор безпеки Pluton, і може допомогти організаціям гарантувати, що їхні парки пристроїв збережуть правильні ключі реєстру. Нарешті Microsoft анонсувала нові спеціальні можливості для Windows 11 — загальносистемну функцію транскрибування Live Captions і режим Focus, що підвищує продуктивність роботи. Дата появи зазначених нововведень у стабільному релізі операційної системи наразі не оголошена.