Технології

Redmi випустила швидкісний роутер з Wi-Fi 6 та широкою зоною покриття

Redmi AX6000

Родина маршрутизаторів Redmi поповнилася новою моделлю під Redmi AX6000. Вона цікава високою швидкістю з’єднання в локальній мережі і просунутими апаратними характеристиками, що забезпечують хорошу «дальнобійність» і велика кількість гаджетів, що одночасно підключаються.

Новинка стала першим у своєму сегменті пристроєм Redmi із восьмиканальним підсилювачем сигналу. Роутер за допомогою лінії пропускання 160 МГц побудований на базі чотириядерного MediaTek Filogic 830 з тактовою частотою 2,0 ГГц і оснащений 512 МБ оперативної пам’яті. Його сумарна пропускна здатність у діапазонах 2,4 ГГц та 5 ГГц становить до 6000 Мбіт/с.

Читайте також:  Dell представила новий стандарт оперативної пам'яті для ультрабуків

Як запевняє виробник, зона покриття Wi-Fi в порівнянні з моделлю AX3000 у новинки збільшилася на 40 відсотків. Роутер здатний одночасно обслуговувати до 248 пристроїв, має чотири адаптивні мережні конектори і підтримує агрегацію портів LAN, а також можливість налаштування IPTV. Вартість Redmi AX6000 у Китаї становить $77, про доступність пристрою в інших регіонах інформації поки що немає.