Авто

Honda та General Motors розроблять спільну платформу для бюджетних електрокарів

General Motors

Концерн General Motors разом із компанією Honda ще з 2013 року співпрацюють у сфері «зелених» технологій. Фахівці діляться один з одним розробками, що допомагають у розвитку екологічно чистого транспорту.

Цього разу представники брендів заявили про створення нової універсальної платформи, яка дозволить випускати бюджетні електромобілі. Перша серійна модель, побудована на спільній архітектурі, з’явиться у 2027 році.

Спільна платформа для виробництва електрокарів стане новим кроком у співпраці Honda і GM, яке триває протягом дев’яти років. У рамках створення нової архітектури інженери стандартизують виробничі процеси, а також використовуватиме спільне обладнання. Подібні заходи дозволять випускати електромобілі для всіх світових ринків із мінімальними витратами.

Читайте також:  Volkswagen відкликає 100 тисяч машин по всьому світу через ризик займання

Першою батарейною моделлю в рамках спільного виробництва стане бюджетний кросовер, який буде випущений для північноамериканського ринку. Очікується, що новинка побачить світ у 2027 році.

Крім того, у рамках спільної діяльності компанії розпочнуть розробку тягових батарей. Зараз японська марка працює над створенням власних твердотільних акумуляторів, американці ж роблять ставку на літій-металеві та кремнієві.

Джерело: General Motors