Авто

Mitsubishi відродить модель Colt на платформі Renault

Renault Group

Компанія Mitsubishi вирішила відродити субкомпакт Colt, який випускали з 1962 до 2013 року. Новий хетчбек буде побудований на платформі моделі Renault Clio, отримає широку гаму двигунів, у тому числі силову гібридну установку E-Tech. Автомобіль вийде на європейський ринок восени 2023 року. Проте показати машину можуть уже 2022-го, відзначивши таким чином 60-річний ювілей оригінального Colt 600.

Офіційна інформація про новий Mitsubishi Colt поки що досить скупа. В основу хетчбека ляже платформа CMF-B, отже, він буде близьким родичем Renault Clio та Nissan Micra.

Читайте також:  Toyota відкликає понад 500 тисяч машин, у тому числі новий Lexus LX

Модель отримає п’ятидверний кузов, приховані ручки задніх дверей, а також гібридну силову установку, про що говорить шильдик Hybrid EV на єдиному тизері майбутньої новинки. Імовірно, йдеться про систему E-Tech послідовно-паралельного типу на основі «атмосферника» 1.6, яка на Clio видає 140 кінських сил.

Насправді гама двигунів може бути й ширшою, але поки що в компанії говорять тільки про бензин-електричні установки, у тому числі із зарядкою від мережі. Новий Colt приєднається до вже анонсованого ASX наступного покоління. Обидві моделі розроблені з урахуванням вимог європейських покупців, і випускатимуть також у Старому Світі. Швидше за все, на заводі Renault та іспанському Вальядоліді.

Читайте також:  Hyundai зареєструвала загадковий товарний знак IONE

Європейський варіант хетчбека Mitsubishi Colt попереднього, шостого покоління на вильоті життя оснащувався «атмосферниками» 1.1 (75 л.с., 100 Нм) і 1.3 (95 л.с., 125 Нм), а у версії Ralliart – «1 150 л.с., 210 Нм). Вибір коробки залежав від двигуна – п’ятиступінчастий “механіка” або шестиступінчастий “робот”.

Найкращим роком для субкомпакту був 2006-й, коли європейці купили понад 70 тисяч машин. Але потім продажі почали падати і в останній рік виробництва становили близько восьми тисяч штук.