Технології

Xiaomi відповіла на звинувачення в уповільненні смартфонів

Xiaomi Mi12

Нещодавно співзасновник Geekbench Джон Пул заявив, що Xiaomi знижує продуктивність фірмових смартфонів під час запуску певних програм. У своєму офіційному коментарі компанія відповіла на претензію та докладно пояснила, як працюють її смартфони у вказаних сценаріях.

«Xiaomi застосовує певну стратегію для управління температурою пристрою. Все це спрямоване на забезпечення оптимальної роботи, особливо у випадку з ресурсомісткими програмами, які часто використовуються протягом тривалого часу.

На багатьох наших пристроях ми пропонуємо три типи режимів продуктивності – це дає користувачам можливість налаштування балансу між продуктивністю та енергоефективністю на апаратному рівні. Усі сценарії оптимізації, пов’язані з продуктивністю додатків, враховують безліч важливих факторів, таких як енергоспоживання, продуктивність та перегрів пристрою», – заявила прес-служба Xiaomi.

Читайте також:  Ілон Маск: купити квиток на Марс зможе кожен. Наприклад, у кредит

Xiaomi

Таким чином, компанія підтвердила, що використовує певні налаштування енергоспоживання для своїх гаджетів з метою збільшення їх автономності та запобігання нагріванню.

При цьому, за даними мережевих джерел, зазначений трирівневий режим продуктивності підтримують лише деякі флагманські смартфони бренду, список яких не уточнюється.

Чи має намір Xiaomi випустити патч для відключення форсованого режиму енергозбереження, як це нещодавно зробила Samsung, поки що невідомо. Раніше представник Geekbench заявляв, що продуктивність Xiaomi Mi 11 при запуску бенчмарку, перейменованого в Fortnite або Genshin Impact, знижувалась на 30 і 15 відсотків при одно- та багатопотоковому навантаженні відповідно.