Авто

Lamborghini показала тизер нової версії Huracan

Lamborghini

Компанія Lamborghini підтвердила швидку прем’єру ще одного різновиду моделі Huracan. Імовірно, йдеться про версію Tecnica, яка буде більш «спокійним» варіантом STO. Очікуються нове аеродинамічний «оперення» і колишній «атмосферник» V10 5.2, налаштований на віддачу 640 кінських сил і 600 Нм моменту, що крутить. Дебют Huracan Tecnica відбудеться 12 квітня о 13:00 за київським часом.

За попередньою інформацією, Huracan Tecnica (раніше були припущення, що машину назвуть JV Stradale) виявиться здебільшого косметичним оновленням звичайного Huracan Evo.

Читайте також:  Ford Mustang нового покоління збереже двигун V8

Суперкар отримає “атмосферник” V10 5.2 у парі з семідіапазонним “роботом” LDF і повнопривідну трансмісію. Все це виглядає як заміна знятому з виробництва Huracan Performante, хоча ідеологічний наступник у нього вже є задньопривідний Huracan STO (Super Trofeo Omologato).

Lamborghini

Очікується, що, на відміну від STO, у Tecnica не буде такої агресивної аеродинаміки, у тому числі кормового плавника-стабілізатора. На єдиному тизері новинки поки що можна побачити лише вуглепластикову кришку моторного відсіку оригінального дизайну та табличку з написом «Ordine di accensione», тобто порядок роботи циліндрів. Є ймовірність, що Tecnica виявиться однією з останніх варіацій Huracan перед появою гібридного спадкоємця у 2024 році.

Читайте також:  Aston Martin анонсував свій перший електромобіль

Другий варіант «Уракану», також запланований до запуску цього року, – це всешляховик Huracan Sterrato, заснований на однойменному концепті 2019 року.

Такий суперкар зможе відносно безболісно пересуватися грунтовками і, ймовірно, навіть отримає спеціальний оффроуд-режим роботи мехатроніки. Стандартними для дводверки можуть стати рейлінги, захист днища і збільшений дорожній просвіт.