Технології

Названі найпопулярніші TWS-навушники в світі

AirPods Pro

Всього кілька років на ринку з’явилася нова категорія навушників, що стали «по-справжньому бездротовим» аксесуаром, що не вимагає наявності кабелів як при зарядці, так і при передачі звуку. Аналітики компанії Strategy Analytics підрахували, гарнітури яких компаній користуються найбільшою популярністю в світі.

Представлені у вересні 2016 року AirPods, які, по суті, стали родоначальником TWS-гарнітур, займають 54,4% ринку. За результатами 2019 року, Apple реалізувала близько 58,7 мільйона фірмових пристроїв різних ревізій. На другій сходинці рейтингу – Xiaomi, що займає 8,5% ринку бездротових навушників і продала близько 9,1 мільйона гаджетів.

Замикає трійку компаній, чиї TWS-навушники користуються найбільшою популярністю в світі, південнокорейська Samsung. На неї припадає частка в 6,9% ринку і 7,4 мільйона проданих пристроїв за 2019 рік. За підрахунками аналітиків, за наступні п’ять років ринок TWS-навушників розростеться до щорічних обсягів продажів в 1,2 мільярда штук. Для порівняння, в 2019-му було продано близько 170 мільйонів повністю бездротових гарнітур.

Читайте також:  «Зелена» енергія стала вигідніша за викопне паливо

Джерело: androidcentral.com

Залишити коментар