Технології

Названо очікувану ціну iPhone за підпискою

Iphone 13

Нещодавні чутки про перехід Apple на продаж iPhone за підпискою, прокоментував журналіст Bloomberg Марк Гурман. У своєму новому звіті він назвав очікувані тарифи компанії на прокат фірмових смартфонів.

За словами аналітика, нова програма не передбачає можливості викупу пристрою, тому вона буде дешевшою вже існуючої схеми апгрейду iPhone з розстрочкою на 24 місяці. Згідно з його прогнозом, вартість підписки на «орендовані» смартфони бренду становитиме:

  • iPhone 13 – $35 на місяць
  • iPhone 13 Pro – $45 на місяць
  • iPhone 13 Pro Max – $50 на місяць
Читайте також:  Redmi випустила швидкісний роутер з Wi-Fi 6 та широкою зоною покриття

Крім «прокату» самого гаджета, у тарифну сітку можуть бути включені інші послуги, наприклад, підписка Apple One або розширена програма технічного обслуговування Apple Care. Передбачається, що нову схему компанія запустить насамперед для збільшення власних доходів.

Зараз, за ​​статистикою, користувач Apple оновлює свій iPhone в середньому раз на три роки, витративши за цей час близько $825 на залізо. Підписка ж принесе компанії $1260 за той же період, після чого гаджет, що був у вживанні, можна продати на вторинному ринку, отримавши додатковий прибуток.

Перевага для споживачів полягатиме в тому, що їм не доведеться платити велику суму одноразово, і вони зможуть легко оновлюватися до нових моделей щороку. За чутками, Apple офіційно оголосить про запуск програми підписки наприкінці поточного або на початку наступного року.