Технології

iPhone SE (2022) обійшов попередника з автономності [ВІДЕО]

iPhone SE (2022)

YouTube-блогер Брендон Бутч провів порівняльне тестування “живучості” батарей кількох смартфонів Apple, включаючи новинку сімейства SE.

Результати останньої виявилися суперечливими – хоча апарат протримався довше попередньої версії, він поступився всім іншим учасникам «марафону», включаючи iPhone 13 mini, що не виділяється високою автономністю.

У тестуванні взяли участь iPhone 13 та 13 mini, iPhone 12, iPhone 11 та iPhone XR, а також обидві останні версії iPhone SE. Перед запуском тестування у різних сценаріях (ігри, бенчмарки, роботи камери та відтворення відео) батареї всіх гаджетів були заряджені до 100%.

Читайте також:  Xiaomi відповіла на звинувачення в уповільненні смартфонів

Першим з дистанції зійшов iPhone SE (2020), що протримався під змішаним навантаженням лише 3 години та 49 хвилин. Версія 2022 року відключилася через 5 годин та 16 хвилин, поступившись iPhone 13 mini (5:55) та всім іншим учасникам тестування. Лідером імпровізованого рейтингу автономності став iPhone 12 з результатом о 7:31.

Apple

За словами автора ролика, найбільша втрата ємності АКБ нового бюджетника припала на епізод включення основної камери. Втім, далася взнаки на підсумках тестування і невелика ємність самої батареї, яку не змогли компенсувати навіть менший порівняно з iPhone 13 mini дозвіл і тип матриці.