Суспільство

Кабмін підрахував населення України

Україна

Традиційний перепис проводити не потрібно, так як він дає спірні результати і коштує бюджету значних грошей, заявив Дубілет.

Уряд, використовуючи комплексну методику підрахував, скільки людей живе в Україні. Про це заявив міністр Кабінету Міністрів Дмитро Дубілет на брифінгу в середу, 15 січня.

“Ми встановили чисельність населення в Україні. Використовували різні методики, вони дали, приблизно, однаковий результат. На наступному тижні, я сподіваюся, ми зможемо поділитися першими результатами”, – сказав Дубілет.

У відповідь на уточнююче питання Дубілет сказав, що похибка при такій методиці нижча, ніж при традиційному перепису, і висловився проти проведення традиційного перепису в 2020 році. Проте, за словами Дубілета, дискусії з цього питання в уряді тривають.

Читайте також:  Суд закрив справи проти Вілкула і Колєснікова

“У нас ще йдуть дискусії з цього питання. Моя особиста думка, що традиційний перепис проводити не потрібно. Це зайві витрати для бюджету, які приносять дуже спірний результат. Ми провели тестовий пілотний перепис в районі Києва. Вони приголомшливі щодо того, скільки людей просто не відчиняють дверей. Дуже великий бюджет піде просто в нікуди (в разі проведення традиційного перепису, – ред.), тому що дуже багато людей не відчиняють дверей”, – сказав Дубілет.

Джерело: Кореспондент

Залишити коментар