Економіка

Бюджет втрачає 2 млрд гривень на день – Шмигаль

Денис Шмигаль

Військові втрати, збільшені військові та соціальні витрати, втрати економіки та підприємств зараз оцінюються у $565 млрд, зазначив прем’єр-міністр.

Державний бюджет України втрачає щодня близько 2 млрд гривень через війну, розв’язану Росією. Про це сказав прем’єр-міністр Денис Шмигаль в інтерв’ю для Нового времени, оприлюдненому у понеділок, 4 квітня.

“Зараз якщо говорити про розрахунки Мінфіну щодо втрат бюджету, то втрати України становлять близько 2 млрд гривень на день. Якщо говорити про втрати інфраструктури, то за місяць війни вони попередньо склали 119 млрд доларів. Тобто 4,25 млрд доларів на день”, – наголосив Шмигаль.

Читайте також:  МВФ передрік різке зростання держборгу України

За його словами, якщо додати військові втрати та збільшені військові та соціальні витрати, програми підтримки, втрати економіки та підприємств, тоді доводиться говорити про суму 565 млрд доларів.

“Навіть не хочу це ділити на дні. Втрати однозначно величезні. Але повинні бути оптимістичними, ми відновлюватимемося з такою ж швидкістю. Я в цьому впевнений”, – додав прем’єр.