Авто

Mercedes заборонив одному власнику Mercedes-Maybach їздити на своєму автомобілі

Mercedes-Benz

Національне управління з безпеки дорожнього руху США (NHTSA) анонсувало чергову кампанію відгуків у США, яка цього разу торкнеться всього 11 автомобілів, але дуже дорогих.

Під відкликання потрапили десять седанів S-Class покоління V223 та один Mercedes-Maybach у кузові Z223, які стали жертвами виробничого дефекту. З метою безпеки власників автомобілів та оточуючих німецький автовиробник попросив не використовувати седани за прямим призначенням та утриматися від поїздок.

Читайте також:  Bentley розповіла про нові опції персоналізації

Про проблему стало відомо після скарг кількох клієнтів, більшість з яких повідомляли про дивний шум у задній частині автомобіля, а один навіть відзначив нестабільну поведінку седана під час їзди.

Mercedes-Benz

Вивчивши інформацію від власників, Mercedes-Benz визнали проблему з якістю заднього підрамника автомобілів. З’ясувалося, що проблема при зварюванні деталей не дозволила якісно проварити місця з’єднання двох елементів ходової частини.

Mercedes-Benz

Через це розкішні седани не в змозі ефективно справлятися з нерівностями дороги – можуть виникати відводи з прямої при гальмуванні, а в крайньому випадку взагалі не виключена аварія, якщо зварний шов не витримає навантажень під час руху.

Читайте також:  Toyota відкликає понад 500 тисяч машин, у тому числі новий Lexus LX

Mercedes-Benz пообіцяв надати всім власникам автомобілів із дефектом підмінний S-Class на час ремонту. Про терміни проведення сервісної кампанії, всі роботи, в рамках якої для власників машин будуть безкоштовні, не повідомляється. Немає інформації і про те, чи подібні проблеми з Mercedes-Benz S-Class і Mercedes-Maybach S-Class в інших країнах.