Технології

Samsung Galaxy Watch 5 буде позбавлено головного недоліку минулих моделей

Samsung Galaxy Watch5

Galaxy Watch 4 отримали безліч компліментів завдяки новій версії Wear OS, яка ще краще працює зі смартфонами бренду. При цьому було багато негативних відгуків про батарею: час автономної роботи пристрою дуже низький, навіть якщо порівнювати з торішніми моделями.

За повідомленнями від інсайдерів, Samsung має намір оснастити розумний годинник наступного покоління акумуляторами більшого розміру, що збільшить термін роботи гаджета без підзарядки. Так, 40-мм версія Galaxy Watch 5 (SM-R900), найімовірніше, отримає батарею номінальною ємністю 276 мАг. У базі даних Safety Korea виявили, що 44 мм модель Galaxy Watch 5 (SM-R910) буде оснащена батареєю номінальною ємністю 397 мАг. При цьому у 44-мм версії Galaxy Watch 4 ємність акумулятора була меншою, 361 мАг.

Якщо врахувати, що за фактом ємність батареї зазвичай трохи вища за номінальну, можна підрахувати, що смарт-годинник від Samsung наступного покоління працюватиме автономно до двох днів.

Щодо інших характеристик, очікується, що Galaxy Watch 5 зможуть, як і попередня серія, аналізувати стан тіла та проводити моніторинг серця. Також у них може з’явитись датчик температури шкіри. Передбачається, що компанія випустить новий годинник у другій половині 2022 року.