Технології

Samsung навчить користувачів самостійно ремонтувати свої гаджети

Samsung Galaxy S22

Південнокорейський виробник разом із iFixit запустив нову програму, за допомогою якої будь-який користувач зможе самостійно відремонтувати свій гаджет лінійки Galaxy.

В рамках партнерства Samsung надасть користувачам оригінальні запчастини, інструменти та мануали для ремонту. Про подібну програму в 2021 році заявила Apple: очікується, що до кінця поточного року її клієнти зможуть купувати у компанії деталі та посібники з самостійного ремонту гаджетів. На старті програма буде обмежена iPhone 12 та iPhone 13.

У випадку з Samsung у проект користувальницького ремонту спочатку увійдуть пристрої Galaxy S20, Galaxy S21 та Galaxy Tab S7 Plus. За допомогою покрокових посібників клієнти зможуть самостійно замінити дисплей, заднє скло та зарядні порти. Для ремонту їм поставлятимуть деталі, повернені в Samsung для переробки.

Читайте також:  Android Auto навчиться підлаштовуватися під розміри дисплея

Таким чином, бренд створює для клієнтів більше можливостей продовжити термін служби продуктів за допомогою першокласного догляду за ними, — заявив старший віце-президент Samsung по роботі з клієнтами Рамон Грегорі.