Авто

У Канаді створили перший національний електрокар

Project Arrow

Вже наступного року у рамках найбільшої виставки споживчої електроніки CES, яка традиційно пройде у Лас-Вегасі, представлять перший національний канадський електрокар. Автомобіль отримав назву Project Arrow, а до створення автори постаралися залучити максимальну кількість місцевих постачальників різних компонентів. При цьому на виставці дебютує не серійна версія, як обіцяли рік тому, лише прототип.

Розробку електричного кросовера очолює Канадська асоціація виробників автозапчастин (APMA). Головна мета цього проекту – продемонструвати на міжнародній виставці потенціал національного автопрому. Тому до створення Project Arrow постаралися залучити максимальну кількість канадських постачальників. На даний момент із 500 існуючих компаній у проекті вже беруть участь 55.

Читайте також:  Із електрокарів Ford можна буде вести відеоконференції

Керівник асоціації Колін Діллон зазначив, що на жаль залучити до роботи над проектом всіх постачальників практично неможливо, як неможливо показати весь потенціал канадського автопрому на готовому прототипі. Тому для більш детальної презентації кожного компонента електрокара буде розроблено рішення в технології доповненої реальності, яке розкриє можливості місцевих компаній.

Project Arrow

Фото: Project Arrow

Розробкою дизайну доручили займатися команді студентів із місцевого університету, вони завершили роботи ще кілька місяців тому. Наразі до проекту підключилися інженери, які втілюють технічну частину робіт. За планами, всі роботи мають бути завершені до грудня поточного року, за місяць до презентації.

Читайте також:  Volkswagen і Tesla вибули зі списку найвпливовіших компаній за версією Time

Наприкінці грудня 2021 року канадська фірма ElectraMeccanica представила відразу три концептуальні версії триколісного електрокара Solo. Представлений ще у 2016 році автомобіль отримав не лише рестайлінгову версію, а й навіть вантажну модифікацію. Презентація компактних моделей також відбулася у рамках виставки споживчої електроніки CES.

Джерело: AutoNews Canada