Авто

Jeep натякнув на електричний позашляховик Wrangler

Jeep

Тизерна кампанія концептуальних позашляховиків Jeep добігла кінця — американська марка показала дві останні ілюстрації новинок, які бренд готує до щорічного «Великоднього сафарі». Судячи з зображень, шанувальникам Jeep варто чекати прем’єри повністю електричного позашляховика Wrangler та екстремального варіанта пікапа Rubicon. Усі новинки дебютують у рамках традиційного фірмового заходу Easter Jeep Safari, що пройде у штаті Юта з 9 по 17 квітня, де і будуть розкриті всі деталі про нові розробки.

На черговому тизері показаний фрагмент капота Wrangler з написом Magneto та числом 20. Судячи з усього, цифровий індекс відсилає аудиторію до 20-річчя версії Rubicon, яка вперше з’явилася в 2002 році, а ось ім’я новинки може вказувати на електричну силову установку.

Читайте також:  Новий Audi Q5 залишиться без електричної версії

«Готуючи повернення, якого чекають мільйони людей, що ви оберете – піти протореним шляхом і розповісти про всі приголомшливі характеристики першого повністю електрифікованого Jeep або ще більше розширити межі легендарних можливостей культового позашляховика?», – описує новинку компанія.

Jeep

Ще однією новинкою має стати новий варіант пікапа Gladiator, який, судячи з зображення, отримає двомісну кабіну, силовий каркас у кузові для кріплення позашляхових аксесуарів. З опису моделі випливає, що вона отримає силову гібридну установку.

«Jeep, що втілює на практиці концепцію свободи просто неба, зібрав у собі найкращі інноваційні рішення з індивідуалізації, пропоновані сьогодні Jeep Performance Parts і Mopar. Новий концепт-кар готовий продемонструвати на одній з найскладніших трас у світі свої легендарні позашляхові можливості і роботу не має аналогів у цьому класі гібридної силової установки, що підключається, з системою повного приводу 4xe», – говорить анонс концепт-кара.