Технології

Куо: нові iPhone поки що будуть без Touch ID під дисплеєм

Touch ID

Apple готує до випуску iPhone 14, і разом з цим з’являються чутки про серйозні зміни в дизайні та функціях смартфонів. У лютому компанія отримала патент на сканер відбитків пальців під дисплеєм, але його появи на гаджетах, можливо, доведеться почекати.

Раніше аналітик пристроїв Apple Мінг-Чі Куо повідомив, що судячи з патенту, компанія може представити нові смартфони з Touch ID під дисплеєм вже в 2023 році. Тепер він вважає, що це навряд чи відбудеться, тому що Apple влаштовують поточні програмні рішення.

Читайте також:  Самостійний ремонт iPhone виявився складним та нерентабельним

«Останнє опитування показує, що нові iPhone 2023 та 2024 років можуть взагалі не отримати Touch ID під дисплеєм. Face ID, що працює з маскою на iPhone, – вже відмінне біометричне рішення», – Мінг-Чі Куо.

Повідомлення Мінг-Чі Куо

Раніше аналітик Росс Янг заявляв, що Touch ID під дисплеєм може з’явитися у пристроях Apple у 2024 році. Зазначимо, що компанія допрацьовує функціональність Face ID, оскільки раніше з’явилася можливість розблокувати смартфон по обличчю, якщо на ньому маска.

iPhone 15 та iPhone 16 мають вийти у 2023 та 2024 роках відповідно. За попередніми даними, у них не буде чубчика у верхній частині екрана – замість неї закладено невеликий отвір у дисплеї для камери.