Криптовалюти

Три причини зростання ринку криптовалют на даний момент

Криптовалюти

Ринок криптовалют випробував дивовижне зростання. Загальна капіталізація криптовалютного ринку зросла на 27% і сьогодні досягла нового максимуму 2020 року – $ 244 млрд.

Альткоїни навіть стали лідирувати в порівнянні з головною криптовалютою, повернувши в криптоіндустрію більше $ 20 млрд. що ж послужило причиною такого масового забігу, і чи слід вважати це початком сезону альткоїнів?

Імпульс біткоїну

Головна монета, без сумніву, зіграла велику роль в просуванні інших криптовалют. Останнім часом біткоїн домігся значних успіхів в основному на тлі геополітичної напруженості.

В момент підготовки цього огляду курс BTC становив $8665 (після піку в $8874), і монета продовжує утримувати своє домінуюче становище на ринку (66,3%).

Читайте також:  Віллі Ву: біткоїн вперше наближається до халвінгу з ведмежим настроєм

FOMO

Після появи чергової новини по судовій справі Крейга Райта проти спадкоємців Клеймана монета BSV показала зростання з $170 до $435 14-15 січня і посіла ІV місце за ринковою капіталізацією.

Ходять чутки, що Крейг Райт нібито отримав ключі до своїх біткоїнів, що і призвело до FOMO. Багато інвесторів тепер думають, що BSV може відправитися “туземун”.

Дворічний ведмежий ринок альткоїнів

Зростання ринку альткоїнів – очікуваний багатьма «сезон» – був лише питанням часу на тлі дворічного ведмежого ринку (хоча є ще й ті монети, які знаходяться під льодом «криптозими»).

Мабуть, як тільки ключові рівні опору альткоїнів були перевищені, спрацювало безліч торгових ордерів, а хвиля покупок стала відправляти ціни все вище і вище. Схоже, саме це і сталося з більшістю альткоїнів за останні кілька годин.

Читайте також:  Чому ціна біткоїну так різко стрибає майже кожен день?

Залишити коментар