Технології

Браузер Edge отримав дві нові корисні функції

Microsoft Edge

Компанія Microsoft випустила черговий апдейт для фірмового браузера, розширивши список можливостей. Одне з нововведень стане у нагоді користувачам, які часто шукають у мережі дані для складання таблиць та документів, друге — всім, кому не вміщує допомогу у перевірці тексту на помилки.

Нова функція під назвою Web Select спрощує копіювання форматованого контенту (таблиць, зображень та тексту) з Інтернету. З її допомогою користувач може вибрати цілий абзац або кілька осередків, а потім вставити їх з вихідним форматуванням у документ або таблицю на ПК.

Читайте також:  Samsung запатентувала смартфон із прозорим висувним дисплеєм

Ще одне нововведення – вбудований інструмент перевірки граматики та орфографії, для роботи якого не потрібне встановлення стороннього розширення.

Microsoft Edge

За заявою Microsoft, він підтримує більше 20 мов, але за промовчанням перевіряє лише системний браузер за промовчанням. У планах розробників – впровадження у браузер алгоритму прогнозу тексту за аналогією з мобільними рішеннями.

Нові функції вже доступні в актуальній версії Edge у ряді регіонів. Відповідний апдейт розповсюджується хвилями, тому деякі користувачі можуть отримати його з невеликим запізненням.