Технології

Розбірка Apple Studio Display від iFixit: майже як iMac [ВІДЕО]

Apple Studio Display

Після низки перших оглядів новий монітор Apple нарешті потрапив до рук фахівців iFixit. Вони провели повне «розтин» Studio Display — і з’ясували, що має чимало спільного з представленим раніше фірмовим моноблоком.

Ще до розбирання монітора інженери відзначили, що його корпус навіть масивніший, ніж у нового iMac (як виявилося пізніше, він у 1,5 раза товщі). Після демонтажу задньої кришки з’ясувалося, що причиною стала багатошарова конструкція плати системи живлення. На думку представників iFixit, використання зовнішнього адаптера допомогло б зменшити габарити корпусу, але це б позначилося на зручності використання новинки.

12-мегапіксельна веб-камера, інтегрована в монітор, виявилася дуже схожа на фронталку iPhone 11 – інженери припустили, що виявлені раніше проблеми з якістю картинки, що транслюється їй, пов’язані швидше з роботою ПЗ, ніж з самим модулем. Що дійсно доставило авторам ролика проблем, так це величезна кількість гвинтів та конекторів у конструкції Studio Display.

Читайте також:  Понад мільйон ноутбуків Lenovo виявилися вразливими для хакерів

Відзначили автори ролика і подібність монітора з iPhone щодо заліза – крім процесора Apple A13 Bionic, він отримав 64 ГБ вбудованої пам’яті. Масивні динаміки виявилися не тільки прикручені, але й надійно приклеєні до корпусу, щоб унеможливити виникнення вібрації при роботі — щоб зняти їх, потрібен спеціальний розчинник. Резюмуючи розбирання, інженери іронічно відзначили, що монітору мало не вистачило компонентів до повного перетворення на iMac.