Авто

Volkswagen відкликає 100 тисяч машин по всьому світу через ризик займання

Volkswagen Arteon

Volkswagen Group оголосив масштабну сервісну акцію, що стосується понад 100 тисяч автомобілів чотирьох підконтрольних німецькому концерну брендів.

Як повідомляє Reuters, на машинах із гібридними силовими установками типу PHEV виявили небезпечний дефект, який може призвести до займання під час заряджання тягової батареї. За даними агентства, у Німеччині вже зафіксували 16 таких випадків.

За даними німецької газети Bild, найбільше постраждав сам Volkswagen: у сервіс запросять власників 58 100 автомобілів Passat, Golf, Tiguan, Arteon і T-Roc. На другому місці – Cupra з 30 467 відкликаними машинами (Leon, Ateca та Formentor), а на третьому – Skoda з 15 636 Octavia, Kodiaq та Superb.

Читайте також:  Jeep перетворив решітку радіатора на штрих-код, який можна вважати з телефону

Audi доведеться перевірити 6320 автомобілів Q3 та TT, а Seat – 798 позашляховиків Tarraco. Усі потенційно проблемні машини випущені у 2020-2022 роках.

У автомобілях, що підключаються до розетки, існує ризик займання через недостатню ізоляцію високовольтної батареї. Федеральне управління автомобільного транспорту Німеччини (Kraftfahrt-Bundesamt, KBA) уточнює, що «неправильне кріплення кожуха двигуна може призвести до контакту з гарячими деталями та подальшого займання».

Джерело: Reuters