Технології

Експерт: Apple заробить величезні гроші на продажах iPhone за підпискою

Iphone 13

Аналітики вважають, що Apple має намір переорієнтувати свій бізнес з масових поставок нових смартфонів у роздріб на монетизацію наявної бази. У мережі вже з’явилися перші чутки про основні особливості ще не анонсованої підписки на гаджети популярного бренду.

Про нову схему продажів пристроїв Apple розповіла журналістам Кеті Хьюберті, провідний аналітик Morgan Stanley. На її думку (з посиланням на лист компанії до інвесторів), передплатна модель переведе користувачів від разових продажів до повторюваних. Передбачається, що середньостатистичний клієнт Apple готовий платити більше поточної середньої суми $1 за використання фірмових пристроїв і програмного забезпечення.

З чуток, вендор може надати клієнтам кілька варіантів передплати. Наприклад, бюджетна пропозиція даватиме доступ до нового гаджета кожні 24 місяці, а за велику суму користувач зможе отримувати актуальні пристрої та інші привілеї частіше. Це також дозволить Apple зібрати детальну статистику про споживання фірмових товарів та послуг.

Читайте також:  NASA спробує запустити супутник за допомогою центрифуги

Модель передплати, на думку аналітика, дозволить скоротити цикли заміни обладнання та стимулювати розвиток нових сервісів. При відмові від роздрібних продавців та посередників все більше користувачів переходитиме на нову схему. Як наслідок, перехід до регулярного доходу може у перспективі помітно підвищити вартість акцій Apple. Очікується, що програма буде пов’язана з Apple ID клієнтів, з яких щомісяця будуть списувати суму платежу.

«Це може допомогти Apple збільшити дохід та полегшити споживачам можливість витрачати тисячі доларів на нові пристрої. Споживачі зможуть змінювати свої iPhone на нові щороку, як тільки компанія випустить актуальну модель», – зазначає видання Bloomberg.