Технології

Вийшла ювілейна сота версія Google Chrome

Google Chrome

Корпорація Google оновила браузер Chrome до 100-ї ювілейної версії. Починаючи з 2008 року, браузер пошукового гіганта отримував новий номер версії приблизно кожні шість тижнів, але минулого року компанія перейшла на чотиритижневий цикл.

Найпомітнішим у першому тризначному оновленні є зміна логотипу програми. Новий дизайн видаляє деякі елементи, що затіняють оригінального символу Chrome 2014 року, що надає йому більш плоский вигляд, що відповідає значкам додатків інших сервісів компанії.

Також сота версія Chrome втратила «полегшений режим» у версії браузера для Android. За словами менеджера компанії Крейга Тамблісона, ця функція стала менш необхідною, оскільки витрати на передачу мобільних даних знизилися, а браузер загалом став більш ефективним з точки зору передачі даних.

Читайте також:  У браузері Edge з'явився вбудований VPN-сервіс

Google вже попередила про перехід на тризначне позначення браузера для запобігання неполадкам у роботі веб-сайтів, що розпізнають лише двоцифрові номери версій. У випадку несумісності технічні фахівці Chrome можуть заморозити номер версії браузера на рівні 99, поки ці проблеми не будуть усунуті.