Технології

В Android з’явиться функція пошуку “шпигунських” Bluetooth-маячків

Apple AirTags

За даними інсайдерів, Google працює над новою функцією Android, покликаною захистити користувачів смартфонів від стеження за допомогою компактних трекерів, таких як Apple AirTag. Згадка про майбутнє нововведення була виявлена ​​ентузіастами при декомпіляції APK-файлу тестового складання Google Play.

Google Android 12

У коді програми був рядок з текстом “Попередження про незнайомий пристрій”, а також теги Tile, Finder і ATag – два з них є явними посиланнями на “маячки” брендів Tile і Apple.

Читайте також:  Куо: нові iPhone поки що будуть без Touch ID під дисплеєм

За наявною інформацією, мова про впровадження в Android функції автоматичного виявлення трекерів, що знаходяться поблизу. Як тільки ваш смартфон “помітить” поруч невідомий пристрій, він попередить власника відповідним повідомленням.

Подібна опція вже реалізована в iOS – смартфони Apple можуть знаходити сторонні «маячки» поряд із користувачем iPhone, але сканування проводиться в ручному режимі та займає до 10 хвилин. Сама Google поки не анонсувала зазначену функцію — очікується, що більше подробиць про неї стане відомо під час травневої конференції I/O 2022.