Авто

Hyundai зареєструвала загадковий товарний знак IONE

Ioniq

В базі Національного інституту промислової власності Аргентини (INPI) виявилася заявка на реєстрацію товарного знаку IONE, оформлена Hyundai. Вона була подана в категорії, що включає транспортні засоби, пасажирські машини, фургони і вантажівки, що дає досить широке поле для припущень. Однак з великою ймовірністю ім’я дістанеться моделям з екологічними силовими установками.

IONE явно перегукується з Ioniq – назвою лінійки електрокарів Hyundai – що може натякати на новий «батарейний» автомобіль. При цьому очікувалося, що всі електричні Hyundai в найближчому майбутньому виходитимуть під брендом Ioniq: у його арсеналі вже є хетчбек Ioniq 5, електроседан Ioniq 6 на підході, а за ним має бути великий позашляховик Ioniq 7.

Читайте також:  Дизайнер BMW передрік швидкий кінець моди на гігантські екрани

Однак і для нового бренду може бути застосування. Як припускає The Korean Car Blog, під ім’ям IONE корейці можуть почати випускати “заряджені” версії електрокарів Ioniq – у цьому випадку IONE стане аналогом лінійки N для Hyundai c ДВС.

До 2030 року Hyundai має намір випустити 11 нових електромобілів, включаючи три седани, шість позашляховиків, одну легку комерційну модель і ще один загадковий автомобіль, охарактеризовану як «модель нового типу». Можливо, йдеться про електрокар, який через радикальні відмінності від інших моделей Ioniq не отримає стандартну нумерацію. Він також може знадобитися новий товарний знак.

Нарешті, є думка, що назва IONE дістанеться лінійці автомобілів з іншим типом екологічних силових установок – наприклад, з електродвигунами на водні, у розробці яких Hyundai має багаторічний досвід.

Читайте також:  Ford загрожує заборона продажу автомобілів з виходом в інтернет

Джерело: CarBuzz