Технології

Слух: Xiaomi оснастить нові смартфони камерами Leica

Xiaomi 12 Ultra

Інформація про майбутню співпрацю брендів була виявлена ​​в коді китайської версії прошивки MIUI. За даними мережевих джерел, не тільки про оптику — судячи з витоку, бренд фототехніки також візьме участь у налаштуванні мобільних камер китайської компанії.

Xiaomi

Судячи з інсайдерської публікації, у штатному додатку камери у складі MIUI з’являться нові фільтри: Leica Monochrome, Leica Monochrome HC (High Contrast), Leica Natural та Leica Vivid.

Читайте також:  Майже всі характеристики iPhone 14 Max названі до анонсу

У поточній версії фірмового програмного забезпечення вони відсутні. При цьому джерело не наводить даних про моделі пристроїв, які отримають відповідну функціональність. Не виключено, що нововведення буде доступне лише на певних смартфонах.

Xiaomi

Крім того, згадка ряду фільтрів пов’язана з функцією запису або трансляції відео. Поки невідомо, чи отримають смартфони Xiaomi інші спеціалізовані режими зйомки, які вже представлені у існуючих моделях з оптикою Leica (наприклад, Leitz Looks або Leica Smooth). Самі компанії про плани реалізації такого проекту офіційно поки не оголошували.