Технології

Apple заборонить ремонт «зниклих безвісти» iPhone

iPhone 12 ремонт

Відповідний документ потрапив до рук журналістів MacRumors — у ньому йдеться про те, що компанія має намір відмовитися від технічного обслуговування пристроїв із «сумнівним минулим», навіть якщо вони не заблоковані попереднім власником.

Відповідно до внутрішньої записки для співробітників компанії, магазини та авторизовані сервісні центри Apple незабаром отримають вказівку про необхідність перевірки гаджетів, що приймаються в ремонт, з реєстром зниклих пристроїв. Якщо технічний спеціаліст побачить повідомлення, що вказує на те, що апарат має статус вкраденого або втраченого, йому буде запропоновано відмовитися від проведення робіт.

За даними джерела, на відміну від блокування за допомогою функції “Знайти iPhone”, нова політика передбачає перевірку за серійним номером. Такий спосіб дозволить визначити, що пристрій числиться “у викраденні”, навіть якщо власник не скористався фірмовим сервісом пошуку втраченого смартфона. Реєстр GSMA – це глобальна база даних, доступна у низці країн.

Читайте також:  Apple звинуватили в недобросовісній конкуренції

Дата офіційного впровадження нової політики ремонту гаджетів Apple поки що невідома — очікується, що відповідне повідомлення авторизовані сервісні центри отримають найближчим часом.