Технології

Google додасть в Android довгоочікувану функцію для стандартної «звонилки»

запис телефонних розмов

Спеціально для власної лінійки смартфонів Google Pixel і пристроїв, що входять до складу програми Android One, компанія випускає окрему версію стандартного додатка «Телефон». За даними мережевих джерел, його функціональність скоро розшириться корисною опцією, яка давно вирізана зі стокового Android.

запис телефонних розмов

Незабаром після появи інформації про плани Xiaomi відмовитися від кількох фірмових додатків у складі прошивки MIUI на користь аналогів від Google, користувачі були стурбовані тим, що в стоковій «звонилці» Google буде недоступна функція запису телефонних розмов.

Читайте також:  Китай буде перевіряти гри на відповідність цінностям соціалізму

Але по всій видимості, хвилювання виявилися марними — у коді нової версії додатка Google Phone 43.0.289191107, що вийшла для смартфона Google Pixel 4, розробників софта для Android вдалося виявити згадку функції запису дзвінків. Схоже, що вперше з часів Android 6 Marshmallow дана функція може з’явитися в якості штатної.

Більш того, у розробників навіть з’явилося припущення, що поява кількох таких важливих для тисяч користувачів рядків сталася саме на прохання Xiaomi. У поточній бета-версії додатка Google Phone кнопка запису дзвінків ще не з’явилася, але програмісти впевнені, що це лише питання часу.

Джерело: xda-developers.com