Політика

Названо умову зустрічі Байдена з Путіним

Кейт Бедінгфілд

Американський лідер готовий на прямі переговори з президентом РФ лише за умови попередньо узгоджених гарантій щодо України.

Президент США Джо Байден погодиться на розмову з російським лідером Володимиром Путіним за умови деескалації в Україні. Про це заявила директор з комунікацій Білого дому Кейт Бедінгфілд, повідомляє The Guardian.

В американській адміністрації вважають, що війна в Україні буде “довгою і винажливою”, а Путіну “не можна вірити на слово”.

“Ми вважаємо, що будь-яке переміщення сил навколо Києва – це передислокація, а не відвід, і світ має бути готовим до великого наступу на інші райони України”, – наголосила Бедінгфілд.

Читайте також:  Росію поставлять перед вибором - Білий дім

За її словами, президент США готовий зустрітися з російським колегою лише в тому випадку, якщо наперед будуть надані певні гарантії.

“Ми чітко дали зрозуміти, що потрібна відчутна деескалація (в Україні – ред.) з боку Росії та послідовна, справжня прихильність дипломатії, перш ніж президент погодиться на таку розмову”, – уточнила директор з комунікацій Білого дому.