Технології

Geekbench: Xiaomi знижує продуктивність смартфонів в іграх

Xiaomi

Представник Geekbench опублікував неординарні результати тестування Xiaomi Mi11 у популярному бенчмарку. У «синтетиці» продуктивність гаджета виявилася стабільно гарною — але варто було виявити запуск гри, як його обчислювальна потужність відчутно падала.

Джон Пул, один із засновників бенчмарку, заявив у своєму Twitter-блозі, що Xiaomi знижує продуктивність фірмових смартфонів при запуску певних додатків, назви яких перевіряються за «зашитому» в ОС списку. Наприклад, після зміни назви Geekbench на Fortnite показники того ж таки Mi11 в одноядерній дисципліні впали на 30%, а при навантаженні на всі ядра – на 15%.

Xiaomi

Така ж поведінка пристрою в бенчмарку спостерігалася і при зміні його назви на Genshin Impact. За припущенням розробника, компанія навмисно «ріже» обчислювальну потужність гаджета під час запуску ресурсомісткого софту, щоб знизити нагрівання та збільшити автономність смартфонів. При цьому офіційно компанія про таку особливість фірмової техніки не повідомляла.

Читайте також:  Google Translate отримав новий функціональний віджет для швидкого перекладу

Раніше про примусове включення подібного алгоритму тротлінгу заявляли і користувачі техніки Samsung. Пізніше компанія випустила оновлення прошивки з можливістю розблокування повної номінальної продуктивності мобільного заліза. Представники Xiaomi заяв про роботу фірмового програмного забезпечення поки не робила.