Авто

Автомобільні злодії масово крадуть керма Chevrolet. І ось чому

Chevrolet

Через нестабільну геополітичну ситуацію по всьому світу зростає рівень інфляції. Це неминуче призводить до втрат у заробітній платі, котрий іноді робочих місць. У такі часи збільшується кількість крадіжок, у тому числі автомобільних. Найчастіше зловмисники знімають колеса чи зрізають каталізатори. Проте у США простежується нова тенденція. Місцеві автомобільні злодії розбивають шибки і викрадають кермо у Chevrolet Malibu.

Найбільшу активність зловмисників зафіксували біля станцій метро Детройт. За даними поліції, злодії працюють в одній і тій же манері: розбивають скло, проникають в салон автомобіля і крадуть кермо. Цікаво, що головною метою таких викрадень стали Chevrolet Malibu.

Читайте також:  Polestar вперше продала автомобіль в обмін на витвори мистецтва

Передбачається, що зловмисники зацікавлені не так у самих рульових колесах, як у подушках безпеки, розташованих усередині. При цьому кілька років тому американці стикалися з аналогічною проблемою. Тоді вибір викрадачів також упав на «Малібу». Швидше за все, популярну американську модель вибрали через легке знімання керма, яке кріпиться на двох болтах.

Потерпілим власникам автомобілів доводиться мати справу як з ремонтними роботами, так і з пошуком вкрадених кермів, які, як і багато інших запчастин, зараз дефіцитні. Автомобілісти змушені чекати на відновлення машин по кілька місяців. Поліція поки що нічого не може вдіяти зі зловмисниками. Представники відомства лише радять мешканцям паркувати свої автомобілі у безпечних місцях.

Читайте також:  BMW пояснила, чому не всім моделям покладено джойстик iDrive

У середині березня американські зловмисники вигадали новий спосіб зливу бензину з припаркованих автомобілів. Замість відкачування палива методом сполучених судин викрадачі просвердлюють бензобак за допомогою електричного інструменту.

Джерело: wxyz.com