Технології

HUAWEI пообіцяла вирішити одну з головних проблем електрокарів

Зарядка

Однією з важливих переваг автомобілів з ДВЗ над електрокарами залишається час заправки. Навіть із функцією швидкої зарядки останнім потрібно від 20 до 40 хвилин, щоб продовжити шлях із «повним баком». Але незабаром ситуація може змінитися – за допомогою розробки HUAWEI, яка покликана зрівняти показники різних типів транспорту.

Про можливості нової технології розповів на конференції National Chinese Electric Vehicle 100 старший виконавчий директор HUAWEI Ван Чао. За його словами, у найближчі кілька років компанія має намір представити фірмове рішення для зарядки електрокарів з напругою 1000 вольт. Воно дозволить власнику автомобіля на базі платформи Huawei DriveOne проїхати 200 кілометрів після всього 5 хвилин «заправки».

Для порівняння — базова версія технології має на увазі ту ж дальність пробігу при вдвічі більшому часі підзарядки. Очікується, що втілення у вигляді готової продукції технологія компанії отримає 2025-го. Раніше один із топ-менеджерів HUAWEI заявив, що цього року компанія має намір інвестувати в автомобільну галузь близько мільярда доларів США.

Список електрокарів, які першими отримають підтримку нової технології, виробник поки що не розкриває.