Технології

У новій версії WhatsApp з’явиться функція файлообмінника

WhatsApp

Сучасні месенджери дозволяють пересилати співрозмовнику різні файли, але їх обсяг часто обмежений. За даними ресурсу WABetainfo, невдовзі користувачі WhatsApp позбавляться цієї проблеми – ліміт на “вагу” вкладень для них буде збільшено відразу в 20 разів.

Як стверджує джерело, деякі користувача бета-версії мобільного додатка на платформах iOS та Android вже отримали можливість надсилання файлів об’ємом до 2 ГБ. В актуальному релізному складанні месенджера це значення обмежено до 100 МБ. Нововведення вже є в Аргентині, а надалі географія тестування може бути розширена.

Про рівень стиснення “важких” мультимедійних матеріалів, переданих через чат WhatsApp, не повідомляється. У перспективі така можливість дозволить користувачам месенджера «відв’язатись» від сторонніх сервісів для публікації відеофайлів. Вже зараз камери багатьох сучасних смартфонів можуть записувати відео у високій якості, у зв’язку з чим навіть короткий ролик часто займає більше 100 МБ у внутрішній пам’яті гаджета.

Читайте також:  Samsung зробить ремонт смартфонів дешевшим

WhatsApp

Ще однією тестовою функцією програми, за даними інсайдерів, стала можливість попереднього перегляду документів, що пересилаються через WhatsApp. Нещодавно тестове складання месенджера для Android також отримало можливість зупиняти та відновлювати запис голосових повідомлень. Дата виходу зазначених функцій у реліз розробниками поки що не оголошена.