Авто

З’явилися нові подробиці про електроседан BMW i7

BMW i7

BMW продовжує розкривати інформацію про новий електрокар – седан з індексом i7. Раніше баварці докладно розповіли про оснащення, а технічні характеристики здебільшого зберігають у секреті. Однак на американському сайті BMW, окрім нового відеотизера, з’явилися деякі нові деталі: дебютна версія седана отримає індекс xDrive60, а максимальний запас ходу електромобіля складе близько 300 миль або 480 кілометрів.

Про силову установку i7 все ще немає жодних даних. Можливо, начинка седану дістанеться від М-версії електричного кросовера iX (M60): це двомоторна установка, що розвиває в сумі 619 кінських сил і 1015 Нм крутного моменту, розганяючи кросовер з місця до 100 кілометрів на годину за 3,8 секунди. Віддачу для i7 можуть збільшити – раніше седану пророкували потужність понад 650 сил.

Читайте також:  Hyundai вкладе 16,5 мільярда доларів у виробництво електрокарів

Передбачається, що xDrive60 стане “середньою” модифікацією, і крім неї в лінійці буде стартова версія з менш потужними двигунами, а також топове виконання. Останнє раніше підтвердив технічний директор баварської марки Франк Вебер: йому може дістатися індекс xDrive70 або M70 і навіть третій електромотор.

Крім цього, на сайті знову перерахували сучасну електроніку, що з’явиться у BMW i7. В оснащенні – оптика з “кришталевими” елементами, новітня “мультимедійка” iDrive 8, панель BMW Interaction Bar, декорована гранним склом, 31-дюймовий дисплей за передніми сидіннями та інші опції.

Прем’єру моделі заплановано на 20 квітня.

Джерело: BMW USA