Технології

Високошвидкісний інтернет на Місяці та Марсі з’явиться у 2024 році

Інтернет

Космічний інтернет-проект Aquarian Space отримав $650 000 у приватних інвесторів, щоб підключити Землю, Місяць і, можливо, Марс до широкосмугового зв’язку. Мета проекту – досягти високошвидкісного інтернету в 100 мегабіт за секунду, що забезпечить потокову передачу відео в роздільній здатності 4K.

«У 2021 році на Місяці і навколо нього було 13 апаратів, що спускаються, орбітальних апаратів і всюдиходів. До 2030 їх буде близько 200, що створить багатомільярдну місячну економіку. Але це не може статися без міцного та надійного зв’язку між Землею та Місяцем», – йдеться у заяві Келлі Ларсон, генерального директора Aquarian Space.

Космічний широкосмуговий зв'язок

Враження художника, навіяні амбіціями Aquarian Space

Компанія Aquarian планує розгорнути свою першу місячну систему зв’язку до 2024 року. Клієнтам не потрібно змінювати дизайн, щоб налаштуватися на роздачу їхньої технології. В результаті Aquarian планує запустити космічну службу ретрансляції даних під назвою Solnet. Поки було опубліковано лише кілька технічних подробиць, таких як типи супутників, які вона має намір запускати, та спосіб їхнього транспортування в космос.

Читайте також:  Microsoft показала оновлений диспетчер завдань для Windows 11

Крім високошвидкісного інтернету, Aquarian планує взяти на себе повідомлення про космічну обстановку в таких аспектах, як пошук космічного сміття, відстеження космічної погоди та надання наукової інформації з Місяця та Марсу.