Авто

Toyota перетворить кросовер RAV4 на бюджетний пікап

Toyota

Компанія Toyota перетворить кросовер RAV4 на бюджетний пікап, упевнені американські журналісти. Японці можуть спробувати свої сили в зростаючому сегменті легких вантажівок з кузовами, що несуть: у Південній Америці в цьому класі домінують Fiat Toro і Renault Oroch, у Північній – відроджений Ford Maverick і Hyundai Santa Cruz. Основою для новинки Toyota стане платформа TNGA-K; зовні і за технікою до «молодшого» пікапа буде близький RAV4.

Сегмент пікапів, конвертованих з кросоверів, виявився перспективним – економічний та дешевий Ford Maverick дуже затребуваний у США, а у Бразилії успіхи Fiat Toro не може ігнорувати навіть Volkswagen.

Журналісти вважають, що рецепт конкурентів може взяти на озброєння Toyota – архітектура TNGA-K підійде як основа для гібридного вантажівки. Втім, представники Toyota не говорили про розширення лінійки пікапів – поки японці переводять вже існуючі рамні моделі на платформу TNGA-F.

Проте виключати розробку легкого пікапа для американського ринку не варто, адже ринок вантажівок, що росте, спокусливий навіть для таких марок, які ніколи не випускали подібні моделі. Наприклад, бос Audi нещодавно зізнався, що німецька фірма готує середньорозмірний преміум-пікап.

Читайте також:  BMW пояснила, чому не всім моделям покладено джойстик iDrive

Джерело: Autocosmos