Авто

Глава Xiaomi розкрив дату показу першого електромобіля компанії

Xiaomi Auto

Луо Баоцзюнь, генеральний директор філії Xiaomi Пекін-Тяньцзінь, розкрив дату анонсу прототипу електромобіля компанії. За словами топ-менеджера, автомобіль перевершить всі можливі очікування.

За словами Луо Баоцзюня, прототип першого електромобіля Xiaomi буде представлено у третьому кварталі цього року. Нагадаємо, що він був офіційно анонсований у вересні минулого року: тоді компанія завершила промислово-комерційну реєстрацію зі статутним капіталом 10 млрд юанів.

А в листопаді 2021 року Xiaomi Auto підписала угоду про співпрацю з Пекінським комітетом з управління зоною економічного та технологічного розвитку, а потім офіційно влаштувалась у цій галузі.

Читайте також:  BMW почала продаж електричного седана 3-Series

Серійне виробництво електромобілів від компанії очікується у першій половині 2024 року, а сукупний річний обсяг виробництва заводу становитиме 300 000 одиниць. Серед автолюбителів висловлюють великі надії, що Xiaomi Auto буде настільки ж економічним, як і мобільні телефони компанії.

Раніше Xiaomi вже показала свою модель кемпера – будинки на колесах, втім, не розрахованого на серійне виробництво: трейлер створили з маркетинговою метою. Усередині нього знаходиться понад 60 видів фірмового обладнання Xiaomi, включаючи проектор, телевізор, холодильник та кондиціонер.