Технології

Нова технологія швидкого заряджання OPPO, яка не зношує акумулятор

OPPO

Компанія OPPO продемонструвала на MWC зарядний пристрій SUPERVOOC Flash Charger потужністю 240 Вт, який повністю заряджає літієвий акумулятор лише за 9 хвилин.

Наведені результати тестів показали, що навіть після 1600 циклів такої інтенсивної зарядки технологія зуміла зберегти ємність акумулятора на позначці 80%. Це означає, що батарея Oppo Find X5 Pro буде працювати вдвічі довше, ніж батарея, що заряджається за допомогою звичайної технології Flash Charge.

Компанія продемонструвала на діаграмі те, як ємність літієвої батареї, зарядженої за допомогою звичайної флеш-зарядки, знижується до 80% вже після 800 циклів зарядки. Однак при використанні Flash Charge з модулем Battery Health Engine потрібно щонайменше 1600 циклів заряджання, щоб ємність знизилася до того ж показника.

Battery Health Engine від Oppo

Діаграма показує, що технологія Battery Health Engine підтримує батарею у кращому стані приблизно чотири роки.

«Як лідер у галузі технологій зарядки OPPO знає, що розвиток Flash Charge не обмежиться лише високою потужністю, але й враховуватиме такі аспекти, як безпека, портативність, сумісність та термін служби батареї. Компанія робить великі кроки в оновленні сфери зарядки смартфонів, щоб повністю змінити досвід користувача і сприяти майбутній стійкості технологій літієвих батарей», — сказав представник компанії під час прес-релізу.