Авто

У пікапів Ford з’явиться підігрів вантажної платформи

Ford Maverick

Компанія Ford запатентувала інноваційну систему клімат-контролю для пікапів. Технологія полягає в новій конфігурації автомобільних повітроводів, які дозволять підігрівати та охолоджувати не лише пасажирську кабіну, а й вантажну платформу.

Насамперед унікальна технологія підійде для любителів активного відпочинку, які тривалий час проводять у дорозі. При цьому поки що невідомо, коли новою опцією обладнають пікапи марки.

Головним нововведенням інноваційної системи стане спеціальний дефлектор вентиляції, який буде встановлено в задній стінці вантажної платформи. Подібна технологія дозволить охолоджувати або обігрівати простір за межами пасажирської кабіни.

Читайте також:  BMW пояснила, чому не всім моделям покладено джойстик iDrive

Крім того, для пікапів з несучим кузовом, таких як Maverick, фахівці планують прокладати повітропроводи під підлогою та в стінках платформи.

У такому варіанті передової системи обігріву буде достатньо, щоби ночувати у вантажній платформі. Мандрівники зможуть розкласти намет або кунг у відсіку. При цьому відкидний задній борт пікапа Maverick дозволить збільшити внутрішній простір платформи до двох метрів. Таких габаритів цілком достатньо для комфортного ночівлі більшості мандрівників.

Ford

Наразі невідомо, коли інноваційна система клімат-контролю побачить світ.

Напередодні компанія Ford анонсувала технологію, яка перетворить нові електрокари марки на мобільні офіси. Власники транспортних засобів можуть брати участь у відеоконференціях за допомогою сучасних мультимедійних технологій.