Криптовалюти

Міністерство фінансів США тестує систему на блокчейні для виплати допомоги

Міністерство фінансів США

Міністерство фінансів США майже завершило тестування системи на основі блокчейна для виплати федеральних посібників. Тести проводяться в рамках вивчення можливостей блокчейна, яким чином він може підвищити ефективність таких операцій.

Як уточнило Міністерство, на сьогоднішній день система знаходиться на фінальному етапі дослідження proof-of-concept (PoC) з метою видачі акредитива отримувачам субсидій. Тестування планується завершити в кінці січня.

Менеджер з розробки інноваційної програми Крейг Фішер (Craig Fischer) повідомив, що на платформі будуть токенізовані федеральні субсидії, при цьому система буде відслідковувати розподіл платежів, забезпечуючи безпеку транзакцій.

Читайте також:  Жартівлива криптовалюта за 2 місяці зробила користувача мільйонером

Уряд зможе переглядати в системі дані про одержувача, розмір субсидій, а також дати їх призначення і отримання. Щоб отримати токенізовану допомогу, користувачеві буде потрібний електронний гаманець, прив’язаний до банківського рахунку.

Близько двох років тому Міністерство фінансів США почало вивчати технологію блокчейна для відстеження смартфонів, комп’ютерів та інших матеріальних активів. Однак незважаючи на інтерес до блокчейну, рік тому цей орган виконавчої влади закликав до більш ужесточенному регулювання криптовалют в цілях національної безпеки та захисту фінансової системи, вважаючи, що відсутність регулювання в криптовалютній сфері сприяє незаконній діяльності і фінансуванню тероризму.

Джерело: Cointelegraph