Технології

У iPhone 13 Pro Max додали аудіороз’єм, другу АКБ та кулер [ВІДЕО]

iPhone 13 Pro

Установкою порту Type-C iPhone вже нікого не здивувати. Але інженер Ян Чаншун з Піднебесної «прокачав» свій гаджет значно ґрунтовніше. Йому вдалося не тільки оснастити смартфон універсальним роз’ємом, але й збільшити його автономність, додати підтримку дротових навушників, а також розмістити в корпусі активну систему охолодження, збільшивши продуктивність флагмана.

Для реалізації задуманого ентузіасту довелося повністю розібрати гаджет та прикріпити до нього другу рамку корпусу поверх штатної. Це дозволило оснастити смартфон додатковим акумулятором. Блогер не став видаляти стандартний порт Lightning, а просто доповнив його конектором USB Type-C та гніздом для навушників. Крім того, він прикріпив до батареї мініатюрний кулер із двома вентиляторами, оснащений власним контролером.

Успішно поєднавши нові деталі з материнською платою пристрою, автор ролика протестував їхню працездатність. Апарат продовжив стабільно працювати навіть з такими глибокими модифікаціями, при цьому за рахунок активного охолодження та застосування термопасти він набрав у AnTuTu на 150 000 балів більше, ніж стандартна версія iPhone 13 Pro Max. Не виникло проблем і з подвійною АКБ, яку iOS «підчепила» як штатну.

Читайте також:  Співробітники Microsoft використовують Windows 11 на несумісних ПК

Звісно, ​​не обійшлося і без недоліків. Зокрема, смартфон став удвічі товщим і важчим, а також втратив захист від води та функції бездротової зарядки. Про намір продати «заряджений» апарат блогер поки що не повідомляв.