Авто

Nissan залишить європейців без традиційних двигунів внутрішнього згоряння

Nissan Ariya

Компанія Nissan скоригувала стратегію електрифікації на європейському ринку: автовиробник прискорить відмову від традиційних двигунів внутрішнього згоряння, залишивши в лінійці лише гібриди та електромобілі.

Розробка агрегатів, що відповідають екологічному стандарту Євро-7, зупинена, і вже з 2023 року нові моделі Nissan, які з’являться в Європі, будуть електричними або гібридними.

Моделі з ДВС поступово виводитимуть з гами — випуск таких автомобілів продовжиться доти, доки вони вписуються в еконорми, що діють.

Читайте також:  Renault планує продати частку в Nissan

Згідно з скоригованим планом, у 2026 році на всі електрифіковані моделі припадатиме 75 відсотків продажів Nissan у Європі, а до 2030 року європейців повністю позбавлять машин з бензиновими або дизельними моторами без електричного доважування.

В даний час у портфелі Nissan є п’ять електрифікованих моделей. Це гібридні Juke Hybrid та Qashqai e-Power, а також повністю електричні Ariya, Leaf та фургон Townstar. Деякі з них у Європі поки що не продаються, але мають з’явитися найближчим часом.

Джерело: Automotive News