Авто

Розкрито лінійку двигунів нового Ford Ranger

Ford Ranger

Компанія Ford розкриває подробиці про новий Ranger для експортних ринків. Модель вже доступна для замовлення в Таїланді за ціною від 27,7 тисяч доларів, до кінця року пікапи надійдуть у продаж в інших країнах Азії, а потім настане черга Європи. Новинку запропонують із кількома дизельними моторами та топовим бензиновим EcoBoost V6 3.0 для «зарядженої» версії Raptor.

Базова дизельна “турбочетвірка” 2.0 EcoBlue залишилася в строю: версія з одним турбокомпресором видає 170 кінських сил, а потужніший варіант з двома компресорами – 210 сил. У першому випадку пару двигуна складає «механіка» або шестидіапазонний автомат, привід – задній або жорстко повний, що підключається. У другому випадку двигун працює в тандемі з десятидіапазонною автоматичною коробкою передач.

Читайте також:  Більшість кросоверів провалили тест ременів безпеки

На щабель вище розмістився трилітровий агрегат V6, який прийшов на зміну колишньому рядному дизельному двигуну об’ємом 3,2 літри. На Ranger (а такий двигун запропонований і для F-150) він видає 250 кінських сил, працює з автоматом з 10 ступенями та постійним повним приводом. Опціонально для такого пікапа можна замовити блокування заднього диференціалу.

Ford Ranger

Фото: Ford Australia

Для екстремального Ranger Raptor заявлений поки що тільки бензиновий бітурбомотор EcoBoost V6 3.0, який в залежності від ринку буде розвивати 288 або 397 кінських сил.

Коробка все та ж – десятиступінчастий автомат, привід – постійний повний, з понижувальною передачею та блокуванням переднього та заднього міжколісних диференціалів. Пізніше такий пікап стане доступним і з дизельним агрегатом.

Читайте також:  Оновлену BMW 3-Series показали на відео

Уточнюється, що в деяких країнах новий Ford Ranger запропонують у тому числі із наддувним чотирициліндровим двигуном, який працює на бензині, проте його характеристики поки що не оприлюднені.