Політика

ЄС зобов’язується підтримати відновлення України

Україна-ЄС

Лідери країн ЄС за підсумками саміту 24 березня зобов’язалися підтримати Україну та надати допомогу у відновленні після війни.

Євросоюз зобов’язується підтримати відбудову України після війни. З цією метою Європейська Рада ухвалила рішення створити Трастовий фонд солідарності України, йдеться на сайті Європейської Ради.

“Зважаючи на руйнування та величезні втрати, завдані Україні воєнною агресією Росії, Європейський Союз зобов’язується надавати підтримку уряду України для задоволення його невідкладних потреб, а після припинення тиску Росії – для відновлення демократичної України”, – йдеться у повідомленні.

Читайте також:  У ЄС немає згоди щодо енергетичного ембарго РФ

Щоб надати підтримку, Європейська рада погоджується створити Трастовий фонд солідарності України та запрошує до участі своїх міжнародних партнерів.

Європейська рада також закликає Європейську комісію продовжувати надавати технічну допомогу, щоб допомогти Україні провести всі необхідні реформи.

Крім того, Європейська рада закликає своєчасно організувати міжнародну конференцію для збирання коштів у рамках Трастового фонду солідарності України.