Технології

Оновлення WhatsApp: прив’язка чотирьох пристроїв та одна з функцій Telegram

WhatsApp

Відповідна інформація з’явилася на порталі WABetaInfo. Найближчим часом зі статусу «бети» в реліз вийде корисна функція входу до месенджера з різних пристроїв без ручного підтвердження на смартфоні. Крім того, у програмі з’явиться довгоочікувана функція, яка дозволяє оцінювати чужі повідомлення без супровідного тексту.

За даними джерела, розробники готуються розгорнути функцію у стабільній версії програми для всіх користувачів iOS до кінця березня. Власники Android-гаджетів отримають відповідний апдейт у квітні. Крім того, згідно з джерелом, після оновлення підключення до облікового запису буде відбуватися набагато швидше, не втрачаючи при цьому безпеки з’єднання.

Читайте також:  Слух: Google перекладає Android на файлову систему HUAWEI

WhatsApp

Повідомляється і про покращену синхронізацію чатів між різними платформами, хоч і з деякими обмеженнями. Наприклад, у WhatsApp Web користувачі не зможуть отримати доступ до попереднього перегляду вмісту посилань або стікерів.

Нова версія WhatsApp також надасть можливість залишати реакцію повідомлення. Спочатку цей інструмент, вже добре знайомий користувачам Telegram, буде доступний лише учасникам програми бета-тестування на Android-пристроях. Зокрема, буде запропоновано такі реакції, як «подобається», «сміх», «здивування», «сум» та інші. А от негативні позначки, з чуток, розробники не додаватимуть.

Точна дата релізу оновленої версії месенджера наразі невідома.